Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit, nebo registrovat.6Krása a móda
3Sex a vztahy
19Zdraví a životní styl
2Fitness
1Psychologie
2Web Tvé zdraví
4Ostatní

Prozovatel portálu Tvé zdraví neodpovídá za obsah diskuzních příspěvkù.

Nejnovější příspěvky

Bozana • 29.10.2019 10:00:32
čao holky, chtěla jsem se zeptat. Probíráte tu problémy s močákem. Dokor mi řekl, že bvych měla používat i správné příspěvky na čištení intimních partií. https://www.gynella.com/produkt/gynella-intimate-wash/ teď používám tohle. Jaké s tímhle máte zkušenosti vy? Pomáhá to proti vracejícím se zánětům?
LukAd • 31.01.2019 07:32:47
Ahoj :) ono asi hodně záleží co je příčina toho. Špatná .strava...Stres...? Genetika? Pokud je to geneticky tak s tím nic nezmůžou žádné šampony, bylinky ani nic podobného. To už je potom asi jediné řešení transplantace vlasů. Já už vyzkoušel všechny možné šampony, mastičky i různou přírodní lečbu ale nic nezabralo. Tak jsem se rozhodl pro transplantaci přes www.newhair.cz doporučil mi je kamarád že mají špičkový přístup a jsou levnější než třeba v Praze :) v prosinci jsem si to objednával jako "vánoční dárek", příští měsíc mám termín. Takže zkus se na to podívat a s přítelem to probrat možná by to vyřešilo jeho trable :)
ivka.29 • 30.01.2019 17:00:57
Zdravím :) ptám se kvůli přítele, který se stydí za padání vlasů... minulý rok překročil třicítku a začaly se mu dělat lysiny, prvně takové malé ale už se to začíná rozrůstat do takového jakby kolečka. Na venek nic nepřizná, ale vidím jak ho to trápí. Tak by mě zajímalo jaké jsou možnosti řešení zda se s tím dá vůbec něco dělat. Děkuji za odpovědi.
DencaT • 28.08.2018 09:30:44
Ano? Tak to jsem ráda, že se to hodilo. Není vůbec zač ♥♥ papa
Liizena • 27.08.2018 10:51:25
Hele využila jsem toho a včera tam něco objednala, tak jsem sama zvědavá, Každopádně moc děkuji za doporučení ♥

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

B-Komplex forte a hroznový cukr

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.